Skip to content

EDU Moc Online 2019

Jedyna taka w Polsce, bezpłatna konferencja w Internecie złożona z szeregu webinariów, warsztatów i wykładów! Już 5 października 2019 r. członkowie grupy Superbelfrzy RP zapraszają do udziału w ponad piętnastogodzinnym spotkaniu online, organizowanym przez nauczycieli dla nauczycieli. W godzinach od 8:00 do 23:00 będzie można nie tylko słuchać, obserwować, ale również na żywo zadawać pytania prowadzącym i brać udział w atrakcyjnych konkursach, interakcjach i wyzwaniach. W wydarzeniu może nieodpłatnie wziąć udział nieograniczona ilość uczestników z całego kraju i zagranicy. 

Hasło przewodnie tegorocznej edycji, to: “Doświadczanie przez inspirowanie”.

Goście wirtualnych sesji poznają ciekawe sposoby na wykorzystanie nowoczesnych technologii w nauczaniu i rozwijaniu kompetencji kluczowych uczniów. Zaproszenie na EduMocOnline przyjęli Diana Graber – autorka „Raising Humans in a Digital World” oraz Conrad Hughes – dyrektor International School of Geneva.

Platforma Clickmeeting oraz równoległe moderowanie wydarzenia na platformie społecznościowej Facebook pozwala na prowadzenie czatu z nauczycielami praktykami i przedstawianie pomysłów na wypracowanie rozwiązań, co jest wielkim atutem tej konferencji.

Wzorem innych, międzynarodowych konferencji tego typu, na przykład “Teach With Tech Conference”, podczas EduMocy Online 2019 przeprowadzimy debatę na Facebooku, gdzie zaproponujemy uczestnikom różne aktywności – konkursy, głosowania, interakcje. Wspierają nas instytucje edukacyjne, od których udało się pozyskać atrakcyjne nagrody  (kody dostępu do platform edukacyjnych, promocyjne karnety na wykorzystanie programów i aplikacji, drobne upominki, książki, gadżety). 

Co należy zrobić, by wziąć udział w konferencji? 

Nie trzeba nigdzie jechać, ani tracić nerwów na czekanie w kolejce do rejestracji. Wystarczy uważnie śledzić wydarzenie na Facebooku facebook.com/events/736514400133181 (lub stronę internetową edumoconline.edu.pl), gdzie w trakcie trwania konferencji będą organizowane różne konkursy i wyzwania oraz zostanie opublikowany link do transmisji strumieniowej. Po zakończeniu konferencji podane zostanie miejsce, skąd będzie można pobrać certyfikat uczestnictwa.

Spotkajmy się na konferencji EduMocOnline 2019, by razem zastanowić się nad tym, jak czerpać radość z doskonalenia warsztatu pracy.

Published inBez kategorii

Be First to Comment

Dodaj komentarz