Spotkanie w Ełku w MODN – 15.01.2020

Kolejne spotkanie, w Styczniu naprawdę ostatnie. Na zaproszenie Mazurskiego Centrum Doskonalenia Zawodowego w osobie pani Anety Klonowskiej.

Jak widać na zdjęciu, frekwencja dopisała 😉 Kilkanaście osób zainteresowanych Pythonem, nawet nauczyciel z Liceum z pytaniami na bardzo wysokim poziomie.

Pozwolę sobie przetoczyć dwie opinie, jakie dostałem w mailach:

• Dziękuję za bardzo fajne szkolenie 🙂
  • Dziękuję za profesjonalne szkolenie 😉

Oczywiście jak zwykle – ciekawostka. Tym razem w postaci kodu na zrzucie ekranu:

Ciekawostka w Pythonie.

Pytanie dla zainteresowanych, a na odpowiedzi w postaci komentarzy czekam niezmiennie. Jeśli macie pomysł, dlaczego wynik jest taki, a nie inny, napiszcie!

A przede wszystkim pomyślcie, w jaki sposób Python wykonuje te obliczenia, w jakiej kolejności.

Jeśli chcecie, abym przyjechał do Was z takim darmowym szkoleniem, przeczytajcie informacje na stronie

1. Aneta Aneta

Szkolenie prowadzone na najwyższym poziomie, ogromna wiedza Pana Adama z zakresu Pythona. Zdobyte wiadomości i umiejętności podczas szkolenia zapewne zostaną wykorzystane podczas zajęć edukacyjnych z uczniem. Bardzo dziękujemy za profesjonalne szkolenie.

2. Lech Karwowski Lech Karwowski

Super. Wiele podpowiedzi i praktycznych rzeczy. Chociaż krótko, ale treściwie, konkretnie i na temat. Szkoda, że tak krótko. Chętnie jeszcze raz bym się spotkał. 🙂

3. Andrzej Szmurło Andrzej Szmurło

Pan Adam poprowadził szkolenia tak, że nie zauważyłem kiedy minęły cztery godziny.
    Do tej pory nie wierzyłem ze można ciekawie opowiadać o programowaniu. Pan Adam to potrafi. Był bym chętny na bardziej rozbudowane szkolenie.