Skip to content

Spotkanie w LO Góra 25.02.2019

Wczoraj przejechałem w sumie prawie tysiąc km jednego dnia, w międzyczasie wykonując warszaty w Liceum w Górze. Muszę przyznać, że tym razem uczestnicy byli bardzo wymagający, a pytania z sali padały takie, że na jedno z nich nie byłem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Ale zadałem sobie zadanie domowe. Okazuje się, że źle interpretowalem opis funkcji i mnogłem tym wprowadzać w błąd – zatem zgodnie z moją obietnicą opisałem tę funkcję:

Różnice między str() a repr() – kto chce, może doczytać.

Oczywiście, poza dużą dawką języka Python uczestnicy mieli okazję zobaczyć Python’a w akcji wraz z Arduino, a następnie programowali roboty EDISON.

Mam nadzieję, że czas, jaki poświęcili na to spotkanie, nie będzie dla nich stracony.

Na koniec chciałbym bardzo podziekować Panu Grzegorzowi za gościnę, ogarnięcie kawy i poczęstunku (ciasto było pyszne), a Panu Jackowi za wykonaniu kilku fotek, gdyż ja nie zawsze mam czas.

Zapraszam też na stronę Powiatowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli
i Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego w Górze


Na koniec drobny prezent dla szkoły, ale i przypomnienie projektu, dzięki któremu w 2010 rozpocząłem moją przygodę z edukacją: Strategie Wolnych i Otwartych Implementacji

Dzięki temu projektowi wszystko się zaczęło – a ja miałem przyjemność podarować jeden z archiwalnych egzemplarzy materiałów dydaktycznych.

Published inSpotkania i szkolenia

Be First to Comment

Dodaj komentarz