Spotkanie w Łodzi 14.05

Tym razem zarówno ja, jak i nauczyciele z 47 LO (organizatorzy) – doznaliśmy szoku. Ilość osób chętnych przeszła wszelkie oczekiwania. Ale daliśmy radę.

Oczywiście i tym razem pokazałem podstawy Pythona, środowisko mu-editor, układy (R) PyTechBrain. Pomimo tego, że akurat tym razem prowadziłem zajęcia z lekką gorączką, mam nadzieję, że uczestnicy wyszli z tego spotkania zadowoleni.

Nie miałem czasu pokazać tym razem platformy Reeborg’a, więc jeśli czytasz ten artykuł, zachęcam również do lektury:

I znów, jak przy każdym tego rodzaju wpisie – proszę o komenatrze uczestników – co Wam się podobało, a co nie 😉 Być może zbyt dużo klepania kodu? Dajcie znać…

1. Karolina Karolina

Szkolenie świetne. Szkoda że tak krótkie. Polecam wszystkim którzy będą mieli kiedykolwiek okazję skorzystać.

2. Ewa Ewa

Bardzo ciekawe warsztaty, widzę na nich zdobytą wykorzystamy na lekcjach informatyki.
    Polecamy!

3. Adam Adam

Super szkolenie i prowadzący. Polecam. Warto skorzystać. No może trochę za krótko.

4. Dobrze zorganizowane szkolenie. Dużo komputerów a dzięki skorzystaniu ze sposobu na pracownię informatyczną Pana Adama wszystko działało bezproblemowo.

Podstawy Pythona były bardzo jasno wytłumaczone i nawet ktoś kto zna ten język znalazł tam coś dla siebie.

Szczególnie spodobała mi się płytka PyTech Brain którą chętnie włączyłbym w tok nauki w mojej szkole.

Pozdrawiam i bardzo dziękuję za poświęcony nam czas.