Skip to content

Spotkanie w Mysłowicach 23.01.2019

I znów kilkanaście osób, tym razem bez najmniejszego problemu, Paweł Omirski w swojej szkole ma rewelacyjne komputery Dell’a. Pracownia ruszyła w kwadrans – oczywiście na Linuksie.

Grupa śmiałków.

Myślę, że ludziom się podobało, że to wszystko, co im pokazałem, zaciekawiło ich oraz, że będzie przydatne. Jak zwykle czekam tu na komentarze – bo informacja zwrotna jest niezwykle ważna. Na razie pokażę tylko te kilka komentarzy, które pojawiły się na grupie na Facebook.

Zapis info na Facebook
Published inSpotkania i szkolenia

4 komentarze

  1. Bardzo dziękujemy, ze znalazłeś czas i podzieliłeś się z nami swoją bogata wiedzą dotyczącą nie tylko programowania w Pythonie, ale również za to że mogliśmy się „pobawić” robotami Edison. Myślę, że już niedługo znów będziemy się mogli spotkać na warsztatach.

  2. BWandor BWandor

    Dziękuję za rzetelne, profesjonalne i bardzo ciekawe szkolenie, dużo nowych informacji i inspiracji.

  3. Elen Elen

    Jako że dopiero zaczynam prace jako informatyk w szkole, wszelka wiedza jest dla mnie niezbędna, Szczególnie podana solidnie, na spokojnie oraz konkretnie. Polecam 🙂

  4. Dor Zen Dor Zen

    Dziekuje za szkolenie. Było bardzo merytoryczne i praktyczne.

Dodaj komentarz