Skip to content

Spotkanie w Sopocie – 3.02.2020

Plan na miesiąc Luty wykonałem. W Sopocie pojawiłem się ok. godz. 11, a zakończyliśmy ok. 16. Jak zwykle komplet osób. I znowu komplementy od nauczycieli. Aż mi czasami głupio, ale chyba zacznę jednak pisać, że w większości ludzie są zadowoleni ze sposobu, w jaki prowadzę zajęcia.

Oczywiście pokazywałem podstawy, ale większość nauczycielek i nauczycieli tego właśnie oczekuje, więc tutaj znowu krótki kod. Tym razem dodatkowo ciekawostka – jak zachowują się instrukcje warunkowe w zależności od wcięć w Pythonie?

Jeśli chcecie, abym przyjechał do Was z takim darmowym szkoleniem, przeczytajcie informacje na stronie

Published inSpotkania i szkolenia

3 komentarze

  1. Anna Anna

    Super szkolenie, super prowadzący. Dziękuję za miło spędzony czas.

  2. Katarzyna Katarzyna

    OOOOO tak! Prowadzący genialny. Dowcipny, świetnie tłumaczy. Szkolenie naprawdę na poziomie. Polecam!

  3. Emilia Emilia

    Bardzo dobre szkolenie – polecam!

Dodaj komentarz