Python EDU - wprowadzenie i podstawy

Minimum wiedzy, która jest niezbędna do dalszych działań. Proszę o zapoznanie się z tym przed rozpoczęciem innych kursów.

Materiały zawarte w tym kursie objęte są licencją CC-BY-SA 4.0 ( Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe License)

8 Lekcje

Python 101x EDU

Szkolenie jest adresowane do nauczycieli - zwłaszcza informatyki w ostatnich klasach szkoły podstawowej. Ma na celu zaznajomienie z podstawami języka i przygotowanie do prowadzenia z nim zajęć.

Wymagania:

• podstawowa znajomość obsługi komputera (Linux, MacOSx, Windows)
  • znajomość podstawowych założeń programowania
  • mile widziana wiedza o środowisku Scratch

Polecam przed przystąpieniem do tego kursu zapoznać się z darmowym i otwartym szkoleniem podstawowym:

39 Lekcje

Easy

Python 101x Logo

Szkolenie jest adresowane do nauczycieli - zwłaszcza informatyki w ostatnich klasach szkoły podstawowej. Ma na celu pogłębienie wiedzy o sposobach wykorzystania LOGO jako podsystemu Pythona.

2 Lekcje

Easy