Python 101x Pygame Zero

Szanowni Państwo, chcielibyśmy zaprezentować Wam ścieżkę edukacyjną "Python EDU" - to cykl szkoleń przeznaczonych dla tych, którzy szukają wsparcia w tym zakresie. Początkującym wystarczy tylko pierwsze szkolenie dla opanowania materiału niezbędnego do realizacji podstawy programowej w klasach 7-8 szkoły podstawowej. Jeśli będziecie chcieli wiedzieć więcej, zapraszam do pełnej ścieżki.

Python 101x EDU - podstawowe operacje w Pythonie

Szkolenie jest adresowane do nauczycieli - zwłaszcza informatyki w ostatnich klasach szkoły podstawowej. Ma na celu zaznajomienie z podstawami języka i przygotowanie do prowadzenia zajęć z wykorzystaniem języka Python 3.

Python 101x LOGO - rozszerzona obsługa LOGO w Pythonie

Szkolenie jest adresowane do nauczycieli - zwłaszcza informatyki w ostatnich klasach szkoły podstawowej. Ma na celu pogłębienie wiedzy o sposobach wykorzystania LOGO jako podsystemu Pythona.

Python 101x Pygame - biblioteka Pygame Zero w Pythonie

Szkolenie jest adresowane do nauczycieli - zwłaszcza informatyki w ostatnich klasach szkoły podstawowej. Ma na celu pogłębienie wiedzy o sposobach wykorzystania biblioteki Pygame Zero jako podsystemu Pythona w celu tworzenia prostych gier.

Python 102x EDU - zaawansowane operacje w Pythonie - szkoła ponadpodstawowa

Szkolenie jest adresowane do nauczycieli - zwłaszcza informatyki w szkołach ponadpodstawowych. Ma na celu poszerzenie wiedzy kursu 101x EDU o elementy związane z maturą z informatyki w języku Python 3.

Python 103x EDU - Python dla technika programisty

Szkolenie jest adresowane do nauczycieli - zwłaszcza szkół technicznych przedmiotu Technik Informatyk, oraz do uczniów tych przedmiotów, którzy chcą ugruntować swoją wiedzę w zakresie Pythona 3.

Zaawansowany

Python EDU - wprowadzenie i podstawy