Spotkanie w Warszawie 13.02.2019

Dzisiaj w gościnnych progach STO 2 – co prawda ilość pięter do pokonania jest spora, ale mam nadzieję, że ci, co dotarli – nie będą żałować.

Już wiem, że większość moich nauczycieli miała niewielkie doświadczenie z programowaniem. Już wiem, że warsztat zaczynam od słów:

Będę pokazywał tak, jakby nikt nic nie umiał.

Tak jest – to jest krótkie wprowadzenie do tematu.

Tak więc znów bawiliśmy się mu-editorem, potencjometrem w PyTechBrain, wykresami danych kreślonymi w czasie rzeczywistym.. oraz robotami 😉

Mam nadzieję, że kolejne spotkania będą równie ciekawe.

1. Tomasz H Tomasz H

Pan Adam Jurkiewicz w ciekawy, merytoryczny sposób przedstawił podstawy programowania w Pythonie oraz praktyczne zastosowanie – programowanie płytek PyTechBrain i robotów Edison. Bardzo dziękuję za szkolenie.

2. Jacek Jacek

Bardzo ciekawe spotkanie. Prowadzący bardzo merytoryczny. Oby pojawiało się więcej takich warsztatów.

3. Kamila Kamila

bardzo dobre spotkanie. P. Adam w zrozumiały i ciekawy sposób zapoznał nas z podstawami języka Python. Dziękuję bardzo za warsztaty.